AktualnościOnline

Zestawy urodzinowe – prosty sposób na efektowną dekorację!

Nie masz czasu na dobieranie dekoracji na urodziny? Postaw na gotowe zastawy, w których znajdziesz wszystko, co potrzebne!

Aby przyjęcie urodzinowe było jeszcze piękniejsze i pozostawiło wspaniałe wspomnienia, warto pomyśleć o dekoracjach. Razem z nim spotkanie z bliskimi nabierze wyjątkowego charakteru. Do prostej i szybkiej dekoracji kapitalnie nadają się gotowe zestawy urodzinowe (https://www.partytino.pl/695-zestawy-urodzinowe), które obecnie kupowane są bardzo często. Co dokładnie znajduje się w takich zestawach? Gdzie je kupić? Ile kosztują?

 

Co zawierają zestawy urodzinowych dekoracji?

Gotowe zestawy urodzinowe to bardzo dobry wybór wtedy, gdy brakuje czasu na przygotowanie ozdób we własnym zakresie lub też celem jest uzyskanie spójnej, efektownej dekoracji bez wysiłku.

 

W sprzedaży można znaleźć obecnie różne zestawy urodzinowe, które zawierają różnorodne elementy. Są one dopasowane do siebie pod kątem kolorystyki i tematyki i można zakupić je zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

 

Najczęściej zestawy urodzinowe obejmują produkty jak:

  • balony – gumowe i foliowe
  • papierowe banery
  • konfetti
  • zawieszki na alkohole

 

Dodatkowo, w zależności od wybranego rodzaju zestawu, mogą znaleźć się w nim inne produkty, na przykład jak jednorazowa zastawa stołowa zawierająca kubeczki i talerzyki papierowe, piki przeznaczone do tortu i ciasteczek.

 

Ile kosztują gotowe zestawy urodzinowe?

Cena zestawów urodzinowych zależna jest przede wszystkim od zawartości zestawu, dlatego im będzie on większy, tym wyższy będzie to wydatek.

 

Zazwyczaj ceny za zestawy urodzinowe rozpoczynają się od około 20 złotych, natomiast w przypadku większych zestawów trzeba będzie zapłacić około 50 złotych.

 

Gotowe zestawy dekoracji urodzinowych – gdzie kupić?

Obecnie zestawy urodzinowe można kupować w wielu sklepach. Najczęściej zamawiane są one w sklepach internetowych, gdzie asortyment produktów jest najszerszy.

 

Można tam znaleźć także wiele tematycznych zestawów, na przykład z bohaterami ulubionych gier komputerowych i bajek czy też na konkretne urodziny – można dobrać wtedy balony z cyferkami z wiekiem solenizanta.